ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛ. Π/Κ – 5η Η ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΕ 3.30

Ο ΑΣ ΡΗΓΑΣ εκπροσωπήθηκε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Π/Κ με 5 αθλητές/τριες  (τρία κορίτσια και δύο αγόρια). Όλοι οι αθλητές και αθλήτριες αγωνίστηκαν στο άλμα επί κοντώ.
Στον προκριματικό παρουσιάστηκαν 20 κορίτσια (από τα 22) και πέρασαν στον τελικό οι 13.
Η  Μαρκέλλα-Θεοπ. Θεοδωρίδου πέρασε στον τελικό με 3.00 μέτρα. Στον τελικό  με επίδοση 3.30 (νέο ατομικό ρεκόρ), ήταν 5η στην κατάταξη και πήρε (8 βαθμούς).

Η Ευσταθίου Αικατερίνη και η Παναγιωτίδου Ευαγγελία,  αγωνίστηκαν στον προκριματικό και με επίδοση (2.70) μοιράστηκαν την 19η θέση (δεν πέρασαν στον τελικό).
Στα αγόρια παρουσιάστηκαν 15 και δεν έγινε ο προκριματικός το πρωί.
Το απόγευμα ο Απόστολος Σολομωνίδης  με επίδοση 4.00μ. ήταν 8ος και πήρε (5 βαθμούς).
Ο Αθανάσιος-Ραφαήλ Ρουσομάνης με επίδοση 3.90 ήταν 10ος και πήρε (3 βαθμούς).

Περισσότερες φωτογραφίες από το ταξίδι, τις “διακοπές μερικών” και τους αγώνες  ΕΔΩ