Ο ΑΣ ΡΗΓΑΣ «ΤΙΜΑ» ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ «ΤΙΜΟΥΝ»

Με απόφαση του Δ.Σ. στην καθιερωμένη ετήσια γιορτή της Βασιλόπιτας θα βραβευτούν  οι αθλητές που διακρίθηκαν στην αγωνιστική περίοδο 2016.

Απαραίτητη προϋπόθεση βράβευσης των αθλητών και των Αριστούχων μαθητών του ΑΣ ΡΗΓΑΣ είναι να επιθυμούν να ανήκουν στην «οικογένεια» του συλλόγου και να νοιάζονται  για το καλό της.  

Οι  αθλητές που θα βραβευτούν τη Δευτέρα 30.1.2017 στην κοπή της Πίτας, που θα γίνει στην αίθουσα Τύπου του Καυτανζογλείου Σταδίου στις 19:15 είναι:

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ- ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΚΟΝΤΩ

1η

2η

 2η

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ 2016

ΕΛΛΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΑΣ ΡΗΓΑΣ

Κ

Κ, Ν, ΝΕΩΝ – Γ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΩ

2ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

Ε

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΝΤΩ

9η

3η

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ

Ν

Κ

ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΚΟΝΤΩ

7ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

Α

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΝΤΩ

4Χ80

4ος

10ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΠ/Α

ΓΟΓΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4Χ80

10ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΠ/Α

ΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4Χ80

10ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΠ/Α

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4Χ80

10ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΠ/Α

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΩΜΑΛΟΣ

12ος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΑΝΔΡΩΝ Β

ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΝΤΩ

2η

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ

Γ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΩ

2ος

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ

Α

Παράλληλα θα βραβευτούν όλοι οι ενεργοί αθλητές Γυμνασίου και Λυκείου που Αρίστευσαν στις σπουδές τους και το γνωστοποίησαν στο σύλλογο καθώς και πρόσωπα που προσφέρουν στο σύλλογο.
 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ

ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

 

ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΟΥΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ   (ΑΡΙΣΤΑ 18 ½ )

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΒΑΘΜΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΥΠ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ

1 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟΣ  Α 18 9/15  
2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Α

18 11/15

 

3

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Α

19

 

4

ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Α

19 2/14

 

5 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ  Β 18 9/14  

6

ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19 4/16

 

7

ΧΑΣΙΩΤΗΣ-ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19 9/16

 

8

ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19 11/16

 

9

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19 11/14

 

10

ΜΠΕΕΣΕ ΜΥΡΤΩ-ΕΥΠΡΑΞΙΑ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19 12/14

 

11

ΔΟΥΝΑΒΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

20

ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ
ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΤΗΣ Β

12

ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Γ

18 8/15

 

13

ΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Γ

19

 

 

ΛΥΚΕΙΟΥ (ΑΡΙΣΤΑ  18,1)

1

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΓΕΝΙΚΟΣ  Β

19

 

ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

 

 

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΗ

1

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ

«ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ»

ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2

ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΑΝ. Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

print

Written by