2ο ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ Ε.Κ. (ΠΚ) ΚΑΙ ΥΨΟΣ (ΠΠ)

Μετά την επεξεργασία των δηλώσεων συμμετοχής για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α΄ που θα διεξαχθεί το Σάββατο 30 Ιουνίου και Κυριακή 01 Ιουλίου 2018, ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. ανακοινώνει τις εξής τροποποιήσεις και διευκρινίσεις που αφορούν το αγωνιστικό πρόγραμμα:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ
Στα παρακάτω αγωνίσματα θα διεξαχθούν απευθείας τελικοί:

Σφυροβολία Παμπαίδων Α΄ (Α΄ ημέρα)
Άλμα επί Κοντώ Παγκορασίδων Α΄ (Α΄ ημέρα)
Άλμα Τριπλούν Παμπαίδων Α΄ (Α΄ ημέρα)
Ακοντισμός Παγκορασίδων Α΄ (Α΄ ημέρα)
Ύψος Παμπαίδων Α΄ ( Α΄ ημέρα)

Σφυροβολία Παγκορασίδων Α΄ (Β΄ ημέρα)
Ύψος Παγκορασίδων Α΄ (Β΄ ημέρα)
100μ. ΕΜΠ. Παμπαίδων Α΄ (Β΄ ημέρα) – 2 Τελικές Σειρές
Άλμα επί Κοντώ Παμπαίδων Α΄ (Β΄ ημέρα)
Ακοντισμός Παμπαίδων Α΄ (Β΄ ημέρα)

Με τα νέα δεδομένα, την Παρασκευή το απόγευμα ταξιδεύει για ΚΑΒΑΛΑ μόνον ο κ. Τοσίδης Λάζαρος με τους 4 αθλητές του των 300 μέτρων που αγωνίζονται το Σάββατο στις 10:30. Διανυκτερεύουν στο ξενοδοχείο ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ τηλ. 2510224812.

Όλοι οι άλλοι ταξιδεύουμε το Σάββατο  «Μεσημέρι», νωρίς  οι αθλήτριες του Ε.Κ. που αγωνίζονται στις 17:00 και λίγο αργότερα όλοι οι άλλοι [(4Χ80 ΠΠ/Α), Ε.Κ. ΠΠ/Α, και 4Χ300 (ΠΠ/Α)].

Σήμερα, Πέμπτη 28.6.18 το απόγευμα στην προπόνηση, θα γίνουν οι οριστικές διορθωτικές κινήσεις για την μετακίνηση και τη διαμονή.

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ KABALA YPSOS

2ο Οργανωτικού ΚΑΒΑΛΑ ΠΠ.ΠΚ Α 2018

ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ  1.7.18
ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ    ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΩ 17:00
2 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΚΟΝΤΩ 17:00
3 ΦΡΑΓΚΟΥ Χ.Β. ΚΟΝΤΩ 17:00
4 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠ. 300 – 10:10 300 – 18:20 ? 19:20 4Χ300
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 300 – 10:10 300 – 18:20 ? 19:20 4Χ300
6 ΧΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.Φ 300 – 10:10 300 – 18:20 ? 19:20 4Χ300
7 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡ. 300 – 10:10 300 – 18:20 ? 19:20 4Χ300
8 ΣΑΛΩΝΗΣ Β ΥΨΟΣ – 17:00  20:10 4Χ80
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α 20:10 4Χ80 9:00  ΚΟΝΤΩ 16:45 !
10 ΝΤΟΥΡΟΣ Ι 9:00  ΚΟΝΤΩ 16:45 !     19:20 4Χ300
11 ΜΑΛΕΑΣ ΣΤ 20:10 4Χ80 9:00  ΚΟΝΤΩ 16:45 !
12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 20:10 4Χ80 9:00  ΚΟΝΤΩ 16:45 !
ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΑΒΒΑΤΟ    ΠΡΩΙ
ΟΧΗΜΑ 1ο ΤΟΣΙΔΗΣ
ΟΧΗΜΑ 2ο ΧΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.Φ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΟΧΗΜΑ  3ο ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡ. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ
ΟΧΗΜΑ 4ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΦΡΑΓΚΟΥ Χ.Β. ΜΠΕΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠ. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ. Α
ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΟΥΡΟΣ Ι
ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΛΩΝΗΣ ΜΑΛΕΑΣ ΣΤ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΜΟΝΗ ΔΙΑΜΟΝΗ
ΔΩΜΑΤΙΑ 1η Ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  ΒΡΑΔΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΩΜΑΤΙΑ  2η Ημέρα
1Χ3 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠ. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠ. 1Χ3
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΧΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.Φ ΧΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.Φ
1Χ2 ΤΟΣΙΔΗΣ ΤΟΣΙΔΗΣ 1Χ2
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡ. ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΣΑΛΩΝΗΣ ΜΠΕΛΟΣ 1Χ3
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΑΛΕΑΣ ΣΤ
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ Α.
ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ. Α 1Χ3
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ Χ.Β. ΝΤΟΥΡΟΣ Ι
300Μ
1. 137 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
2. 380 ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3. 391 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. 321 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
5. 276 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
6. 197 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
7. 201 ΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ
8. 343 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ
9. 305 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. 229 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2003 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11. 299 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12. 135 ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
13. 203 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
14. 320 ΝΤΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15. 163 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16. 308 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΝΤΕ ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. 245 ΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
18. 301 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19. 200 ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ
20. 344 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ
21. 127 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22. 166 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23. 138 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
24. 393 ΛΑΣΚΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25. 356 ΑΛΤΙΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
print

Written by 

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of