ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ – ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΦΙΛΟΥΣ – ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
![](https://asrigas.gr/wp-content/uploads/2022/09/DSC08865-300x225.jpg)
Δευτέρα 5.9.22 πρώτη μέρα της 1ης εβδομάδος έναρξης των προπονήσεων και η προσέλευση των παιδιών στο Καυτανζόγλειο ήταν περισσότερο από ικανοποιητική. Λιλιπούτιοι, μικροί και μεγαλύτεροι σε ηλικία αθλητές και αθλήτριες ομόρφαιναν με την παρουσία τους τις αθλητικές εγκαταστάσεις του Καυτανζογλείου. Περισσότερα . . .