ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 24.1.24
![](https://asrigas.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0589-300x225.jpg)
Καλούνται οι ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ μαθητές-αθλητές του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ και του ΛΥΚΕΙΟΥ καθώς και οι επιτυχόντες στην τριτοβάθμια (εκπαίδευση ΑΕΙ και ΤΕΙ) να ενημερώσουν τους προπονητές τους, προσκομίζοντας και αποδεικτικό (έλεγχο προαγωγής της τάξης ή πιστοποιητικό εγγραφής στη σχολή τους), για να συμπεριληφθούν Περισσότερα . . .